TŘETÍ KOLO TESTOVÁNÍ

23.11.2020

Organizace provedla, dle nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR, již třetí kolo preventivního vyšetření na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2 prostřednictvím POC antigenních testů u zaměstnanců domova pro seniory, pečovatelské služby, osobní asistence a všech klientů domova pro seniory.

V rámci tohoto vyšetření byl zachycen jeden zaměstnanec domova pro seniory, bez klinických příznaků onemocnění COVID-19, s pozitivitou na přítomnost antigenu SARS-CoV-2. Následné provedené vyšetření metodou RT-PCR potvrdilo u zaměstnance onemocnění COVID-19. Tento zaměstnanec je v současné době v izolaci, pracovní činnost nevykonává.

U ostatních pracovníků, jakožto i u všech klientů domova pro seniory, třetí preventivní vyšetření další pozitivitu neodhalilo, všichni jsou bez příznaků onemocnění COVID-19. Čtvrté preventivní vyšetření bude probíhat od 26. 11. 2020.

Zpět

Najdete nás i na Facebooku  Centrum sociálních služeb Bohumín na Facebooku a Instagramu  Centrum sociálních služeb Bohumín na Instagramu

Instagram terapeutických dílen Klíček Centrum sociálních služeb Bohumín na Instagramu

© 2021 Centrum sociálních služeb Bohumín, příspěvková organizace    |    Ochrana osobních údajů    |    Mapa webu