AKTUALITY KE DNI 21.12. DOMOV CESMÍNA

22.12.2020

Ke dni 21. prosinci 2020 máme celkem pozitivních  8 klientů domova pro seniory. Z tohoto počtu jsou k dnešnímu dni 4 klienti hospitalizováni. Nové dva případy pozitivity byly potvrzeny v pátek. Jedná se o klientky, které sdílejí společný pokoj s již pozitivními klientkami, s kterými byly v izolaci. Nedošlo tedy k rozšíření pozitivních klientů v rámci jiných než izolačních pokojů.  Zdravotní stav pozitivních klientů, kteří jsou v zařízení, je toho času uspokojivý.

Počet zaměstnanců v pracovní neschopnosti se zvýšil, ke dni 21. 12. 2020 o jednoho pracovníka, na celkový počet 9. Jedná se o vypomáhajícího pracovníka ze sociálně terapeutických dílen, který není postižen onemocněním COVID-19.

Všichni práce schopni zaměstnanci, doplněni o dva dobrovolníky z řad veřejnosti, vyvíjejí maximální úsilí pro zvládnutí této pro nás všechny nestandardní situace. Všem za jejich přístup, vytrvalost a nasazení patří neskutečný obdiv a respekt. Všichni přijali se samozřejmostí, že příjemné a poklidné prožití svátků je nečeká. Pro ně letošní Vánoce neexistují, pro ně je prioritou zabezpečení klientů, jejich zdraví a život.

Jsem hrdá na to, že jsem jejich součásti.

Katrin Mitopulu

Zpět

Najdete nás i na Facebooku  Centrum sociálních služeb Bohumín na Facebooku a Instagramu  Centrum sociálních služeb Bohumín na Instagramu

Instagram terapeutických dílen Klíček Centrum sociálních služeb Bohumín na Instagramu

© 2021 Centrum sociálních služeb Bohumín, příspěvková organizace    |    Ochrana osobních údajů    |    Mapa webu