AKTUALITY V DOMOVĚ CESMÍNA

28.12.2020

Dne 23. prosince 2020 došlo k zásadním změnám v souvislosti s onemocněním COVID-19 v Domově Cesmína. Máme prvního uzdraveného klienta, který celou dobu setrvával s onemocněním COVID-19 v zařízení. Zároveň byla ukončena hospitalizace jednoho klienta, který však byl do zařízení navrácen s pozitivním testem a tudíž pokračuje v izolaci v zařízení. Dne 26. prosince 2020 došlo k zhoršení zdravotního stavu pozitivního klienta, který byl hospitalizován.

Zařízení má ke dni 28. prosince v péči tři pozitivní klienty a nadále tři pozitivní klienty hospitalizované. Navýšil se počet zaměstnanců v pracovní neschopnosti na deset, když byla potvrzena pozitivita další kolegyně. Čtyři zaměstnanci jsou práce neschopni z důvodu potvrzeného onemocnění COVID-19, jeden zaměstnanec je v nařízené karanténě a ostatní mají jiná onemocnění. Dnes do zařízení nastoupila dobrovolnice z Humanitární organizace ADRA, která vypomáhá při zajištění provozu v úklidu. S lítosti musíme oznámit, že onemocnění si vyžádalo život jedné z našich hospitalizovaných klientek, což nás všechny hluboce zasáhlo.

Zpět

Najdete nás i na Facebooku  Centrum sociálních služeb Bohumín na Facebooku a Instagramu  Centrum sociálních služeb Bohumín na Instagramu

Instagram terapeutických dílen Klíček Centrum sociálních služeb Bohumín na Instagramu

© 2021 Centrum sociálních služeb Bohumín, příspěvková organizace    |    Ochrana osobních údajů    |    Mapa webu