SITUACE V DOMOVĚ CESMÍNA 11.1.-18.1.2021

19.1.2021

Zpráva o situaci v Domově Cesmína od 11. 1. do 18. 1. 2021

Situace v Domově Cesmína, domově pro seniory, je již stabilizovaná. Nemáme klienty s onemocněním COVID-19, zdravotní stavy všech klientů jsou uspokojivé. Taktéž zaměstnanci s onemocněním COVID-19 nebo nařízenou karanténou jsou již opět zařazeni do pracovního procesu. S jiným onemocněním zůstávají v pracovní neschopnosti celkem tři pracovníci sociálních služeb a jedna zdravotní sestra. Vzhledem k uvedenému vedení organizace obnovilo poskytování ambulantních služeb v rámci denního stacionáře a sociálně terapeutických dílen od 18. ledna 2021.

V tomto týdnu očekáváme dodávku vakcíny proti onemocnění COVID-19, která bude naočkována jak klientům zařízení tak pracovníkům, kteří s její aplikaci předem vyjádřili souhlas.

Je na místě zde poděkovat pracovníkům ambulantních služeb, pečovatelské služby a dobrovolníkům, kteří se, a to bez praktických zkušeností, s plným nasazením a odhodláním, zapojili do zajištění provozu domova pro seniory. Nesmírně si vážíme Vašeho přístupu, jste obdivuhodní, smekáme před Vaši ochotou a obětavostí.

Velmi Vám všem děkujeme

Kolektiv kmenových pracovníků Domova Cesmína

Zpět

Najdete nás i na Facebooku  Centrum sociálních služeb Bohumín na Facebooku a Instagramu  Centrum sociálních služeb Bohumín na Instagramu

Instagram terapeutických dílen Klíček Centrum sociálních služeb Bohumín na Instagramu

© 2021 Centrum sociálních služeb Bohumín, příspěvková organizace    |    Ochrana osobních údajů    |    Mapa webu