STAVEBNÍ PRÁCE V DOMOVĚ POKRAČUJÍ

2.8.2021

STAVEBNÍ PRÁCE V DOMOVĚ CESMÍNA POKRAČUJÍ

V Domově Cesmína, domově pro seniory, nadále pokračují stavební práce pro zkvalitnění bydlení našich klientů a zvýšení jejich bezpečnosti.

Měsíc červenec byl plánovaně vyhrazen pro rekonstrukci vystěhovaného 1 patra. Jsou prováděny práce k rozšíření všech vstupních dveří do pokojů na šířku 110 cm, je odstraňováno obložení stěn ve společných chodbách a pokládána nová krytina, buduje se nová evakuační cesta a je prováděna  výmalba všech prostor. Toto patro, v rámci úprav získá navíc jeden dvoulůžkový pokoj přestavbou málo využívané reminiscenční místnosti.

Dle nastaveného harmonogramu prací bylo plánováno předání tohoto patra k užívání začátkem měsíce srpna 2021. Jak už to tak bývá až odstranění několika vrstev podlahových krytin a obložení stěn ukázalo, že termín k předání patra k užívání nemůže být, pro neutěšený stav podlah a stěn dodržen. V jedné části patra muselo dojít k odstranění všech podlahových vrstev až na podloží. Pod obložením stěn byl nalezen silný olejový nátěr do výšky 1,5 m. Všechny stěny ve společných chodbách a denní místnosti musí být přeštukovány. Tyto neplánované vícepráce prodlouží přestavbu patra o celých 14 dní.

Zpět

Najdete nás i na Facebooku  Centrum sociálních služeb Bohumín na Facebooku Instagramu  Centrum sociálních služeb Bohumín na Instagramu a Youtube  

Instagram terapeutických dílen Klíček Centrum sociálních služeb Bohumín na Instagramu

© 2022 Centrum sociálních služeb Bohumín, příspěvková organizace    |    Ochrana osobních údajů    |    Mapa webu