Mikuláš v Domově Cesmína

8.12.2022

V předvečer svátků Svatého Mikuláše přijeli za našimi klienty v koňských sedlech Mikuláš s andělíčky i čerty. Ani zima ani podvečerní hodina neodradila naše klienty od strávení nezapomenutelných chvil v zahradě zařízení s koňmi z jezdeckého spolku Chorpos ze Starého Bohumína a jejich chovateli. Všichni jsme netrpělivě očekávali mystické postavy, jejichž příjezd v koňských sedlech byl přenádherný, což ještě umocnilo nazdobení a osvětlení koňů samotných. Každý z přítomných měl možnost nejen si koně pohladit a vyfotit se, ale zároveň jim podat laskominu ve formě jablka. Děkujeme všem, kteří tuto akci zorganizovali a věnovali svůj volný čas našim klientům a to i dětem DDM Fontána, kteří vyrobili a předali klientům pozornost ve formě ručně vyráběného papírového vánočního věnce.    

Stalo se již tradicí, že v den Svatého Mikuláše přichází do Domova Cesmína zástupci města Bohumína obdarovat naše klienty. Ani letošní rok nebyl výjimkou. S přáním všeho dobrého do dalších dnů, pevného zdraví a příjemně prožitých svátků vánočních  navštívili naše klienty za město Bohumín s mikulášským balíčkem pánové Vilém Bannert a Igor Bruzl, v doprovodu matrikářky paní Věry Wastlové.

 

 

Zpět

Najdete nás i na Facebooku  Centrum sociálních služeb Bohumín na Facebooku Instagramu  Centrum sociálních služeb Bohumín na Instagramu a Youtube  

Instagram terapeutických dílen Klíček Centrum sociálních služeb Bohumín na Instagramu

Tato sociální služba je financována prostřednictvím projektu
Podpora služeb sociální prevence 2022+
CZ.03.02.01/00/22_003/0000001

Projekt je financován
z Evropského sociálního fondu prostřednictvím
Operačního programu Zaměstnanost plus,
státního rozpočtu České republiky
a rozpočtu Moravskoslezského kraje.

© 2023 Centrum sociálních služeb Bohumín, příspěvková organizace    |    Ochrana osobních údajů    |    Mapa webu