Stravování

Uživatelé si volí formu a způsob stravování dle svých individuálních potřeb. Uživatelé mají právo rozhodnout se, zda a která nabízená jídla z předloženého jídelníčku, budou odebírat.

Stravování probíhá obslužnou formou ve společných prostorech nebo v pokojích uživatelů. Řídí se vnitřními pravidly pro stravování.

Stravování je zajišťováno celodenně v rozsahu tří hlavních jídel (snídaně, oběd a večeře) a jednoho doplňkového jídla (odpolední svačiny).

Dodavatelem celodenní stravy pro Domov Cesmína je Bohumínská městská nemocnice, a.s.

V případě potřeby může uživatel využívat poradenství při výběru stravy formou konzultací s vedoucí zdravotnického úseku, nutriční terapeutkou nebo praktickým lékařem.

Uživatelé mají možnost připravovat si v zařízení vlastní stravu v kuchyňkách za podmínky, že tím nenaruší přípravu a vydávání stravy uživatelům, kteří tuto odebírají od poskytovatele.

Pokud uživatel nemá vlastní lednici na pokoji, může si stravu ukládat do společné lednice, která je k dispozici v každém patře zařízení.

Zpět

Najdete nás i na Facebooku  Centrum sociálních služeb Bohumín na Facebooku Instagramu  Centrum sociálních služeb Bohumín na Instagramu a Youtube  

Tato sociální služba je financována prostřednictvím projektu
Podpora služeb sociální prevence 2022+
CZ.03.02.01/00/22_003/0000001

Projekt je financován
z Evropského sociálního fondu prostřednictvím
Operačního programu Zaměstnanost plus,
státního rozpočtu České republiky
a rozpočtu Moravskoslezského kraje.

© 2024 Centrum sociálních služeb Bohumín, příspěvková organizace    |    Ochrana osobních údajů    |    Mapa webu